Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Container
az: Konteyner

en: Core
az: Nüvə

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: General
az: Əsas

en: Hidden
az: Gizli

en: Tabs
az: Tablar

en: Columns
az: Sütunlar

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Footer Top
az: Alt hissə üstü

en: Submitted by @author_name on @date
az: @author_name tərəfindən @date tarixində təqdim edilmişdir
