Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Core
bg: Ядро

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: General
bg: Общи

en: Checkout
bg: Поръчване

en: Hidden
bg: Скрит

en: View cart
bg: Виж количката
