Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Container
ca: Contenidor

en: Core
ca: Nucli

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Checkout
ca: Passa per caixa

en: Hidden
ca: Ocult

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Columns
ca: Columnes

en: View cart
ca: Mostra el carretó

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Footer Top
ca: Peu de pàgina superior

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
