Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Container
da: Beholder

en: Core
da: Kerne

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: General
da: Generelt

en: Checkout
da: Til kassen

en: Hidden
da: Skjult

en: Tabs
da: Faner

en: Columns
da: Kolonner

en: View cart
da: Se indkøbskurv

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Footer Top
da: Footer top

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
