Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Core
el: Πυρήνας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: General
el: Γενικά

en: Checkout
el: Ολοκλήρωση Παραγγελίας

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: View cart
el: Δείτε το καλάθι

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Footer Top
el: Υποσέλιδο πάνω
