Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Container
fi: Säiliö

en: Core
fi: Ydin

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Checkout
fi: Kassalle

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Columns
fi: Palstat

en: View cart
fi: Näytä ostoskori

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
