Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Container
gl: Contedor

en: Core
gl: Núcleo

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: General
gl: Xeral

en: Checkout
gl: Node Checkout

en: Hidden
gl: Oculto

en: Tabs
gl: Lapelas

en: View cart
gl: ver revisións

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
