Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Columns
gu: સ્તંભો
