Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Container
he: מיכל

en: Core
he: ליבה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: General
he: כללי

en: Checkout
he: לרכישה

en: Hidden
he: מוסתר

en: Tabs
he: לשוניות

en: Columns
he: עמודות

en: View cart
he: צפה בסל קניות

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
