Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Container
hr: Kontejner

en: Core
hr: Jezgra

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: General
hr: Općenito

en: Checkout
hr: Narudžba

en: Hidden
hr: Skriveno

en: View cart
hr: Pogledaj košaricu

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake
