Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Container
ja: コンテナー

en: Core
ja: コア

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: General
ja: 全般

en: Checkout
ja: 購入手続き

en: Hidden
ja: 非表示

en: Tabs
ja: タブ

en: Columns
ja: カラム

en: View cart
ja: カートを表示

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
