Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Container
ka: კონტეინერი

en: General
ka: ზოგადი

en: Hidden
ka: დამალული
