Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Columns
kn: ಕಾಲಂಗಳು
