Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Core
ku: ناوکە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: General
ku: گشتی

en: Hidden
ku: شارراوە
