Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Container
lt: Konteineris

en: Core
lt: Branduolys

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: General
lt: Bendras

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: View cart
lt: Peržiūrėti

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
