Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Container
lv: Konteiners

en: Core
lv: Kodols

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: General
lv: Galvenie

en: Checkout
lv: Pirkt

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Columns
lv: Kolonnas

en: View cart
lv: Skatīt grozu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Footer Top
lv: Kājenes Augša
