Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Content
ms: Kandungan

en: Core
ms: Teras

en: Header
ms: Pengepala

en: Footer
ms: Pengaki

en: General
ms: Umum

en: Hidden
ms: Terselindung

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder
