Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Header Top Left
ne: हेडर माथि बाँया

en: Header Top Right
ne: हेडर माथि दायाँ

en: Footer Top
ne: फुटर शीर्ष

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
