Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Hidden
nn: Skjult

en: View cart
nn: Vis handlevogna
