Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Container
pl: Kontener

en: Core
pl: Rdzeń

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: General
pl: Ogólne

en: Checkout
pl: Realizacja zamówienia

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Columns
pl: Kolumny

en: View cart
pl: Przeglądaj koszyk

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Footer 1
pl: Stopka 1

en: Footer 2
pl: Stopka 2

en: Footer 3
pl: Stopka 3

en: Footer Top
pl: Góra stopki

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
