Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: General
pt: Geral

en: Checkout
pt: Fechar pedido

en: Hidden
pt: Oculto

en: Tabs
pt: Abas

en: Columns
pt: Colunas

en: View cart
pt: Ver carrinho

en: Header Right
pt: Cabeçalho direito

en: Primary tabs
pt: Abas primárias

en: Secondary tabs
pt: Abas secundárias

en: Footer Top
pt: Topo do Rodapé

en: Submitted by @author_name on @date
pt: Enviado por @author_name em @date
