Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Container
ro: Recipient

en: Core
ro: Nucleu

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Checkout
ro: Casă

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Tabs
ro: Taburi

en: Columns
ro: Coloane

en: View cart
ro: Vezi coş

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
