Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Container
ru: Контейнер

en: Core
ru: Ядро

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: General
ru: Общий

en: Checkout
ru: Оформление заказа

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Columns
ru: Колонки

en: View cart
ru: Открыть корзину

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Footer Top
ru: Верхний подвал

en: 3 Columns
ru: 3 колонки

en: 4 Columns
ru: 4 колонки

en: 5 Columns
ru: 5 колонок

en: 6 Columns
ru: 6 колонок

en: 2 Columns
ru: 2 колонки

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
