Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Container
sk: Kontajner

en: Core
sk: Jadro

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: General
sk: Všeobecné

en: Checkout
sk: Pokladňa

en: Hidden
sk: Skryté

en: Tabs
sk: Záložky

en: View cart
sk: Zobraziť košík

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
