Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Container
sv: Grupp

en: Core
sv: Kärna

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: General
sv: Allmän

en: Checkout
sv: Kassan

en: Hidden
sv: Dold

en: Tabs
sv: Flikar

en: Columns
sv: Kolumner

en: View cart
sv: Visa varukorg

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Footer Top
sv: Sidfot Topp

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
