Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Container
tr: Kapsayıcı

en: Core
tr: Çekirdek

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: General
tr: Genel

en: Checkout
tr: Kasa

en: Hidden
tr: Gizli

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Columns
tr: Sütunlar

en: View cart
tr: Sepeti görüntüle

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Cookies
tr: Çerezler

en: Footer Top
tr: Altbilgi Üst

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
