Noahs Builder Theme (1.1.2) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Container
uk: Контейнер

en: Core
uk: Ядро

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: General
uk: Загальне

en: Checkout
uk: Оформлення

en: Hidden
uk: Приховано

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Columns
uk: Колонки

en: View cart
uk: Переглянути кошик

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Cookies
uk: Куки

en: Footer Top
uk: Верх нижнього колонтитула

en: 3 Columns
uk: 3 колонки

en: 4 Columns
uk: 4 колонки

en: 5 Columns
uk: 5 колонок

en: 6 Columns
uk: 6 колонок

en: 2 Columns
uk: 2 колонки

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
