Noah's Popups Builder (1.0.1) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Close
ast: Zarrar

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: Front page
ast: Páxina d'entamu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
