Noah's Popups Builder (1.0.1) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Font
bo: ཡིག་གཟུགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Top
bo: འགོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Prev
bo: གོང་མ

en: Border
bo: མཐའ་སྒྲོམ།

en: Padding
bo: ནང་གི་བར་ཐག

en: Position
bo: གནས་ས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Left
bo: གཡོན

en: Loading
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ
