Noah's Popups Builder (1.0.1) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: Action
gl: Acción

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Font
gl: Fonte

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Prev
gl: Ant

en: Position
gl: Posición

en: Close
gl: Pechar

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Loading
gl: Cargando

en: Popups
gl: Emerxentes

en: Popup Settings
gl: Configuración de Emerxentes

en: Styles
gl: Estilos
