Noah's Popups Builder (1.0.1) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: Action
hr: Akcija

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Bottom
hr: Dno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Prev
hr: Predhodni

en: Position
hr: Pozicija

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Front page
hr: Naslovnica

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Loading
hr: Učitavanje

en: Styles
hr: Stilovi
