Noah's Popups Builder (1.0.1) - en to id translation catalogue (24 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: Operations
id: Operasi

en: Content
id: Konten

en: Cancel
id: Batal

en: Language
id: Bahasa

en: Action
id: Tindakan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Font
id: fonta

en: Default
id: Bawaan

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Prev
id: Sebelum

en: Position
id: Posisi

en: Close
id: Tutup

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Front page
id: Halaman depan

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Add section
id: Tambahkan bagian

en: Loading
id: Memuat

en: Styles
id: Gaya
