Noah's Popups Builder (1.0.1) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Language
ja: 言語

en: Action
ja: アクション

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Font
ja: フォント

en: Default
ja: デフォルト

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Prev
ja: 前へ

en: Border
ja: ボーダー

en: Position
ja: ポジション

en: Close
ja: 閉じる

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Front page
ja: フロントページ

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Add section
ja: セクションを追加

en: Max Height
ja: 最大高さ

en: Loading
ja: 読み込み中

en: Popup Settings
ja: ポップアップの設定

en: Styles
ja: スタイル
