Noah's Popups Builder (1.0.1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Name
ka: სახელი

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Prev
ka: წინა

en: Position
ka: პოციზია

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Loading
ka: იტვირთება
