Noah's Popups Builder (1.0.1) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Font
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Border
kn: ಅಂಚು

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Front page
kn: ಮುಖ ಪುಟ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Loading
kn: ಲೋಡ್ ಮಾಡಲಾಗುತ್ತಿದೆ
