Noah's Popups Builder (1.0.1) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Font
my: စာလုံး

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Prev
my: ယခင်

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
