Noah's Popups Builder (1.0.1) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Action
sk: Akcia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Font
sk: Písmo

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Prev
sk: Predch

en: Position
sk: Pozícia

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Loading
sk: Nahráva sa

en: Styles
sk: Štýly
