Noah's Popups Builder (1.0.1) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Language
te: భాష

en: Action
te: చర్య

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Position
te: స్థానం

en: Close
te: మూసివేయి

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Front page
te: మొదటి పేజీ

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
