Noah's Popups Builder (1.1.0) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Position
az: Vəzifə

en: Close
az: Bağlı

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Add section
az: Bölmə əlavə edin

en: Styles
az: Üslublar
