Noah's Popups Builder (1.1.0) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Action
be: Дзеянне

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Prev
be: Папярэдні

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Front page
be: Галоўная старонка

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Loading
be: Загружаецца
