Noah's Popups Builder (1.1.0) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Language
bn: ভাষা

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Prev
bn: পূর্ব

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর

en: Front page
bn: শুরুর পাতা

en: Loading
bn: লোড হচ্ছে
