Noah's Popups Builder (1.1.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
