Noah's Popups Builder (1.1.0) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Font
el: Γραμματοσειρά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Prev
el: Προηγ

en: Position
el: Θέση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Front page
el: Αρχική σελίδα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Loading
el: Φόρτωση

en: Styles
el: Στυλ
