Noah's Popups Builder (1.1.0) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Action
et: Tegevus

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Font
et: Kirjastiil

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Prev
et: Eelmine

en: Border
et: Piirjoon

en: Position
et: Asukoht

en: Close
et: Sulge

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Front page
et: Avaleht

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Loading
et: Laadimine

en: Styles
et: Stiilid
