Noah's Popups Builder (1.1.0) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Bottom
gu: નીચે

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Close
gu: બંધ

en: Front page
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
