Noah's Popups Builder (1.1.0) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Language
ht: Lang

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo
