Noah's Popups Builder (1.1.0) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Hætta við

en: Language
is: Tungumál

en: Action
is: Aðgerð

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Font
is: Leturgerð

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Top
is: Toppur

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Prev
is: Fyrri

en: Position
is: Staðsetning

en: Close
is: Loka

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Front page
is: Forsíða

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Loading
is: Hleð
