Noah's Popups Builder (1.1.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny

en: Front page
mg: Pejy voalohany
