Noah's Popups Builder (1.1.0) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Action
ne: कारवाही

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Loading
ne: लोडिंग हुदैछ...
