Noah's Popups Builder (1.1.0) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Prev
nn: Forrige

en: Close
nn: Lukk

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Front page
nn: Framside
